Jarná limitovaná akcia Suzuki SX4 S-CROSS

Limitovaná ponuka hybridov Suzuki za svieže jarné ceny je už v plnom prúde. Neváhajte a získajte jeden z 50 kusov Suzuki SX4 S-Cross za cenu iba 15 690 Euro. K výbave COMFORT s kvalitnými prvkami bezpečnosti vám pribalíme aj zimné kolesá a metalízu úplne zadarmo.

 

50 x SUZUKI SX4 S-CROSS vo výbave COMFORT ZA 15 690 €

Hybridný dobrodruh SX4 S-Cross je skvelý spoločník na každú príležitosť. Pod kapotou sa skrýva 48 V systém SHVS Mild Hybrid, ktorý každým prejdeným kilometrom šetrí planétu aj vašu peňaženku. Ekologická jazda ponúka okrem ochrany životného prostredia aj šetrenie času, keďže auto nepotrebujete nabíjať. Navyše do tohto robustného SUV vďaka plnohodnotnému a priestrannému batožinovému priestoru zbalíte celú rodinu. 
(Obrázok je ilustračný)

Výbava COMFORT vám ponúka:

adaptívny tempomat a obmedzovač rýchlosti EASS (Engine Auto Start Stop System) SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) - 48 V hybridný systém
Hill hold control - pomocný systém pre rozjazd do kopca predné a zadné elektricky ovládané okná Bluetooth® hands-free telefonovanie
Radar Brake Support a Emergency Stop Signal automatická klimatizácia rádio s CD prehrávačom + DAB
LED svetlomety elektricky ovládané vonkajšie spätné zrkadlá  7 airbagov

Viac o výbave Comfort tu.

Jazdíte s istotou

S SX4 S-CROSS pri sebe máte dôveryhodného spoločníka, ktorý vás chráni celým telom. Nie len, že jeho konštrukcia v prípade zrážky účinne pohlcuje a rozptyľuje energiu a tak ochráni posádku, ale ponúka aj celý rad bezpečnostných systémov a asistentov. V rizikových situáciách reaguje SX4 S-CROSS v zlomku sekundy. Vozidlo má až 7 airbagov, elektronický protišmykový systém ABS, ESP, EBD a pomocný systém pre rozjazd do kopca. Okrem toho vám poslúži aj inteligentná radarová podpora brzdenia. 
Prečítajte si viac o bezpečnosti tu.

Zažite silu motora BOOSTERJET

Pod ladnými krivkami kapoty SX4 S-CROSS sa skrýva motor 1.4 BOOSTERJET s priamym vstrekovaním a turbo preplňovaním zameraným na čo najnižšiu spotrebu paliva. Turbodúchadlo s medzichladičom vháňa vzduch pod tlakom do valcov a umožňuje motoru maximalizovať krútiaci moment v rozsahu nízkych otáčok, už pri 2 000 ot./min. Priame vstrekovanie ešte viac znižuje spotrebu paliva optimalizovaním riadenia množstva, načasovania a tlaku priamo vstrekovaného paliva. Nízkej spotrebe paliva napomáha aj elektricky ovládané variabilné časovanie nasávacích aj výfukových ventilov (VVT), chladená recirkulácia výfukových plynov (EGR) a zvýšený kompresný pomer.

 

Easy Way

Určite vás poteší, že aj hybridný SX4 S-Cross vám ponúkne jedinečný program Easy Way. Automaticky získate trojročnú záruku a sedem rokov poistenia na motor BoosterJet aj turbo, prevodovku a systém Mild Hybrid.

Obráťte sa čím skôr na našich predajcov a využite limitovanú ponuku na 50 kusov za bezkonkurenčnú cenu. Kliknite sem a nechajte si poradiť.